Pokoje Gościnne "Halina"

Kudowa Zdrój zimą

Kudowa Zdrój nie jest miejscowością typowo górską, chociaż w okolicy znajdują się Góry Stołowe i kilka ciekawszych szczytów wartych odwiedzenia. Większość turystów pojawia się w tym uroczym miasteczku przede wszystkim w okresie lata, przyciągani są zabytkami, ciekawą historią miejsca oraz różnorodnymi rozrywkami. W czasie zimy jednak także spotkać można tutaj przyjezdnych gości, którzy przyjeżdżają na narty Kudowa Zdrój. W okolicy znaleźć można kilka naprawdę świetnie przygotowanych, naśnieżanych sztucznie oraz odpowiednio oświetlonych stoków, dopasowanych do różnych narciarzy zarówno tych bardziej jak i mniej doświadczonych. Wyciągi Kudowa Zdrój sprawią natomiast, że przebywanie na stoku będzie o wiele mniej męczące – dzięki wyciągowi linowemu, krzesełkowemu, czy też orczykowemu możemy w bardzo krótkim czasie dostać się z powrotem na górę stoku.

Warunki do uprawiania narciarstwa nie są tutaj może takie same jak w Tatrach, czy też innych największych regionach turystycznych w polskich górach jednak mieszkańcy Kudowy i przede wszystkim sami przyjezdni goście nie mają tak naprawdę na co narzekać.

Przyjeżdżając tutaj zimą nie musisz martwić się o nocleg, domy całoroczne Kudowa Zdrój dostępne są jak sama nazwa wskazuje przez wszystkie dni w roku cały czas czekając na przyjęcie kolejnych klientów oraz gości, którzy coraz chętniej się tutaj pojawiają.
Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Pokoje Gościnne Halina
Kudowa Zdrój zimą